“Crankbrothers Racing Team made it to the finish.
Second place for Sara Michielsens and an 11th spot for the old man and his bike
😉
4 days of racing in Enduro Marathon style.
Great organisation, happy people, craziest trails ever 
😵

‎Peter Verbeurgt‎ 

—  Belgium

logo_cz.png
Region_Broumovsko_LOGO_seda.PNG
tnm_edited_edited.png
Bike_resort_Broumovsko_LOGO_seda.PNG
autotrutnov_seda.png
logo F_WB.PNG
ČEPS.png
primator_edited_edited.png
  • MTB Trilogy Facebook
  • MTB Trilogy Instagram
mtb_trilogy_full.png

MTB Trilogy z.s.©2019
Palackého 279, 549 31 Hronov
info@mtbtrilogy.cz

MTB Trilogy – Chceš přijet?

Chceš přijet?

Etapový závod horských kol a enduro MTB Trilogy je zasazený do unikátní přírody Broumovského výběžku na pomezí Čech a Polska s centrem v Teplicích nad Metují.

Závodníci okusí opravdový mountainbiking, i přes to, že nejvyšší bod Broumovského výběžku (Ruprechtický špičák) nedosahuje ani 1 000 m n. m.

Závodníci se mohou těšit každý den na jiný povrch, každá etapa je totiž zcela jiná: 

1. etapa účastníky zavede do Sowiech Gór, které jsou sopečného původu, proto o příkré svahy (nahoru i dolů) či suťoviska nebude nouze. Průjezd starým železničním tunelem je další třešničkou na dortu.

2. etapa vybírá to nejlepší z Ralley Sudety a závodníci nahlédnou pod pokličku skalním městům, podívají se k barokní kapli v panenské přírodě na Hvězdě a čeká je hlinito-písčitý povrch doplněný skalními útvary a pískovcovými balvany.

3. etapa míří na západ od Teplic n. Met., tudíž se závodníci podívají na okraj Krkonosškého národního parku a budou se moci pokochat výhledy na nejvyšší českou horu Sněžku. Povrch se od pískového změní na hlinitý až žulový.

Tuto jedinečnou přírodu chce každý zažít!

Chceš Broumovsko okusit na vlastní kůži, ale nejsi biker nebo endurista? MTB Trilogy potřebuje poměrně velké množství spolehlivých lidí, kteří se postarají o hladký chod závodu. Proto, jestli chceš nahlédnout pod pokličku Jestřebích, Javořích, Sowiech či Stolových hor, neváhej a přihlas se jako dobrovolník do týmu MTB Trilogy. 

PROLOG
1. etapa
Kleine Alpen
2. etapa
the Best of sudety
3. etapa
Vraní hory