top of page

MTB Trilogy – Denní program

Denní program

STŘEDA 3. 7. 2024

9:00 do 12:00 Prezentace; Teplice nad Metují – areál Technických služeb (u komína)

14:00 Intervalový start Prolog areál Technických služeb

19:00 Večeře; Teplice nad Metují – jídelna ZŠ

19:30 Team meeting

ČTVRTEK 4. 7. – 1. ETAPA – THE BEST OF SUDETY 

7:30 Snídaně; Teplice nad Metují – jídelna ZŠ

8:15–8:45 Prezentace jednotlivé etapy & dětské kategorie

9:00 Start hromadně; Teplice nad Metují – areál Technických služeb:

A - Extreme Marathon

A - Extreme Enduro

B - Moderate Marathon

B - Moderate Enduro

9:30 Start hromadně; Teplice nad Metují – areál Technických služeb:

A - Extreme E-bike Enduro

10:00 Start hromadně; Teplice nad Metují – areál Technických služeb:

C - Easy Marathon 

10:01 Start MTB Trilogy KIDS postupně dle kategorií; Teplice nad Metují – areál Technických služeb

12:30 Vyhlášení výsledků MTB Trilogy KIDS: 1. etapa

15:30 Vyhlášení výsledků 1. etapy: Marathon:

A - Extreme Marathon: Elite & overall M / Ž

B - Moderate Marathon: Overall + kadeti + junioři M / Ž

C - Easy Marathon: Overall + ml. + st. žáci M / Ž

17:30 Team meeting

18:00 Večeře; Teplice nad Metují – jídelna ZŠ

19:00 Vyhlášení výsledků 1. etapy: Enduro:

A - Extreme Enduro: Overall M / Ž

A - Extreme E-bike Enduro Overall M / Ž

B - Moderate Enduro: Overall M / Ž

PÁTEK 5. 7.  2. ETAPA  KLEINE ALPEN

7:30 Snídaně; Teplice nad Metují – jídelna ZŠ

8:15–8:45 Prezentace jednotlivé etapy & dětské kategorie

9:00 Start hromadně; Teplice nad Metují – areál Technických služeb:

A - Extreme Marathon

A - Extreme Enduro

B - Moderate Marathon

B - Moderate Enduro

9:30 Start hromadně; Teplice nad Metují – areál Technických služeb:

A - Extreme E-bike Enduro

10:00 Start hromadně; Teplice nad Metují – areál Technických služeb:

C - Easy Marathon 

10:01 Start MTB Trilogy KIDS postupně dle kategorií; Teplice nad Metují – areál Technických služeb

12:30 Vyhlášení výsledků MTB Trilogy KIDS: 2. etapy

15:30 Vyhlášení výsledků 2. etapy: Marathon:

A - Extreme Marathon: Elite & overall M / Ž

B - Moderate Marathon: Overall + kadeti + junioři M / Ž

C - Easy Marathon: Overall + ml. + st. žáci M / Ž

17:30 Team meeting

18:00 Večeře; Teplice nad Metují – jídelna ZŠ

19:00 Vyhlášení výsledků 2. etapy: Enduro:

A - Extreme Enduro: Overall M / Ž

A - Extreme E-bike Enduro: M / Ž

B - Moderate Enduro: Overall M / Ž

20:00 Muzika kapely ADEPT Blues Band

 

SOBOTA 6. 7. – 3. ETAPA  VRANÍ HORY

7:30 Snídaně; Teplice nad Metují – jídelna ZŠ

8:15–8:45 Prezentace jednotlivé etapy & dětské kategorie

9:00 Start hromadně; Teplice nad Metují – areál Technických služeb:

A - Extreme Marathon 

A - Extreme Enduro

B - Moderate Marathon

B - Moderate Enduro

9:30 Start hromadně; Teplice nad Metují – areál Technických služeb:

A - Extreme E-bike Enduro

10:00 Start hromadně; Teplice nad Metují – areál Technických služeb:

C - Easy Marathon 

10:01 Start MTB Trilogy KIDS postupně dle kategorií; Teplice nad Metují – areál Technických služeb

12:30 Vyhlášení výsledků MTB Trilogy KIDS: 3. etapa

15:30 Vyhlášení výsledků 3. etapy: Marathon:

A - Extreme Marathon: Elite & overall M / Ž

B - Moderate Marathon: Overall + kadeti + junioři M / Ž

C - Easy Marathon: Overall + ml. + st. žáci M / Ž

16:00 Vyhlášení výsledků MTB Trilogy KIDS 2023

18:00 Večeře; Teplice nad Metují – jídelna ZŠ

19:00 Vyhlášení výsledků 3. etapy: Enduro

A - Extreme Enduro: Overall M / Ž

A - Extreme E-bike Enduro: M / Ž

B - Moderate Enduro: Overall M / Ž

19:30 Vyhlášení výsledků MTB Trilogy 2023: všechny závody, všechny kategorie

NEDĚLE 7. 7. 

7:30 Snídaně; Teplice nad Metují – jídelna ZŠ

bottom of page