top of page

MTB Trilogy – Trénink

Trénink na MTB Trilogy

Jsi začínající či pokročilý biker (maratonec či endurista), máš rád krásnou přírodu a miluješ výzvy? Láká tě vystoupit z komfortní zóny a zažít MTB Trilogy na vlastní kůži, ale netroufáš si?

Nezoufej a rozmysli si, jestli potřebuješ zlepšit techniku jízdy anebo fyzickou kondici. Obojí budeš při etapáku opravdu potřebovat.

Ve spolupráci s Trutnov Trails doporučujeme Kurzy techniky jízdy na MTB s Dušanem Mihalečkem. Fyzickou připravenost ti pomůže zlepšit MaChr-consulting Martiny Chrástkové.

DSC_0161.JPG

Dušan Mihalečko je první český instruktor, který učil v největším bikeparku světa v kanadském Whistleru. Díky kanadským certifikátům Dušan využívá osvědčené postupy výuky, vypilované za dvacet let existence bikeparku k dokonalosti. Z tohoto know-how tak mohou těžit bikeři v Trutnově, kde se Dušan podílí i na výstavbě a chodu trailů. Využijte nejen bikové znalosti a dovednosti instruktora z kanadského Whistleru, ale také znalosti zdejšího kraje a závodu jako takového, neboť Dušan je zdejším rodákem (Trutnov Trails).

Dušan

Martina Chrástková je bývalou reprezentantkou ČR v běhu na lyžích, která vystudovala UK FTVS a byla na dvou zahraničních stážích na University of Calgary v Kanadě. V současné době Martina na UK FTVS vyučuje především lyžování (běžecké i sjezdové) a zabývá se kineziologií pohybu. Soukromě se věnuje tréninkovému a nutričnímu poradenství výkonnostních, hobby či rekreačních sportovců a spolupracuje s mládežnickými kluby BKL Machov a Biatlon Klecany (MaChr-consulting)

Martina
DSC_0369.JPG
Technika jízdy na MTB
- Trutnov Trails

Děkujeme za Váš zájem

Trénink fyzické připravenosti
- MaChr-consulting

Děkujeme za Váš zájem

bottom of page