“Crankbrothers Racing Team made it to the finish.
Second place for Sara Michielsens and an 11th spot for the old man and his bike
😉
4 days of racing in Enduro Marathon style.
Great organisation, happy people, craziest trails ever 
😵

‎Peter Verbeurgt‎ 

—  Belgium

logo_cz.png
Region_Broumovsko_LOGO_seda.PNG
tnm_edited_edited.png
Bike_resort_Broumovsko_LOGO_seda.PNG
autotrutnov_seda.png
logo F_WB.PNG
ČEPS.png
primator_edited_edited.png
  • MTB Trilogy Facebook
  • MTB Trilogy Instagram
mtb_trilogy_full.png

MTB Trilogy z.s.©2019
Palackého 279, 549 31 Hronov
info@mtbtrilogy.cz

MTB Trilogy

2–5. 7. 2020

MTB Trilogy

MTB Trilogy je etapový závod horských kol a enduro, který provede závodníky jedinečnou krajinou Broumovska na pomezí Čech a Polska. Centrem závodu jsou Teplice nad Metují, v jejichž parku se nachází starty a cíle jednotlivých etap i vlastní zázemí závodu, včetně stravování. Závod se skládá z prologu a tří charakterově zcela odlišných etap. Pro všechny etapy je typický náročný profil tratě a velké množství singltreků a jen nutné minimum silničních úseků. Čtyřdenní MTB Trilogy je výzvou pro všechny opravdové bikery, který prověří každého po všech stránkách.

Během čtyř závodních dnů závodníci ujedou zhruba 250 km a nastoupají 9 000 m. Pro enduristy je v každé etapě připraveno 10 rychlostních zkoušek.

Intervalově startovaný prolog účastníky provede teplickými lesy. Další etapy jsou již startovány hromadně. V 1. etapě – Kleine Alpen – na závodníky čeká spousta výškových metrů po strmých úbočí sopek, či 385 m dlouhý železniční tunel. Ve 2. etapě – The best of Sudety – závodníci ochutnají to nej z legendárního bike maratonu Ralley Sudety

Poslední 3. etapa – Vraní hory – zavede závodníky na pomezí Krkonoš s nádhernými výhledy na nejvyšší českou horu Sněžku.

PROLOG
1. etapa
Kleine Alpen
2. etapa
the Best of sudety
3. etapa
Vraní hory